Корисна інформація!!!!

/Files/images/th.jpg

/Files/images/215.png

/Files/images/216.png

/Files/images/217.png

/Files/images/218.png

/Files/images/fb_020221mental_1080_1080_rgb.png

Правила поведінки під час повітряної тривоги. Сирена - що робити? Правила поведінки для дітей.

Техніка безпеки під час воєнного стану для учнів і батьків

Безпечна поведінка дітей під час війни

Навчаємось мінній безпеці: правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

❗️❗️❗️Як поводитися під час обстрілів.

Дмитро Карпачов - Тренінг 1. Повільне дихання

Дмитро Карпачов - Тренінг 2. Вправа для зняття внутрішньої напруги

Дмитро Карпачов - Тренінг 3. Вправа для зняття напруги "Мандарин"

Дмитро Карпачов - Тренінг 7. Вправа при паніці та тривозі

Олена Адамова - Тренінг 10. Вправа для дітей "Метелик"

Медитація СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНОГО МІСЦЯ

Правила поведінки в зоні бойових дій. Безпека під час війни.

/Files/images/R.jpg

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.
Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:
  • 25 листопада– Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
  • 1 грудня– Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
  • 2 грудня– Міжнародний день боротьби з рабством;
  • 3 грудня– Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
  • 5 грудня– Міжнародний день волонтера;
  • 6 грудня– Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
  • 9 грудня– Міжнародний день боротьби з корупцією;
  • 10 грудня– Міжнародний день прав людини.

/Files/images/318309034_1244195249497583_9211883126805822476_n.jpg

У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера – International Volunteer Day. День волонтера був заснований ще в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. Цей день дає можливість добровольцям і різним організаціям відсвяткувати свою роботу, поділитися своїми цінностями і розповісти про себе. В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну. Завдяки нелегкій праці волонтерів безліч людей отримує необхідну допомогу. Волонтери допомагають дітям і дорослим, піклуються про здоров’я людей і тварин, їхній комфорт і безпеку. Нерідко волонтерам доводиться навіть ризикувати власним життям заради порятунку інших.

Хто такі волонтери?

Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії ГА ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами. В України документ набрав чинності 15 лютого 1955 року.
Зараз, в наш високотехнологічний і цивілізований вік, рабство здається чимось давно забутим, яке давно пішло в далеке середньовічне минуле. Але, на жаль, це не так. І тепер, досі процвітає у світі торгівля людьми. Дослідниками виносяться чіткі критерії щодо визначення категорії рабського стану людини по відношенню до навколишнього соціуму. Це і люди, які були загнані в тому числі і в сексуальне рабство. У категорію рабів входять ті, хто працює з примусу, за борги або проти своєї волі. До рабів, на жаль (і це реалії сучасного світу!), відносяться і ті, хто народився в неволі. Все це і багато інших форм рабства порушують права людини, принижують її людську гідність і суперечать законам цивілізованого світу.
Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Експлуататори отримують прибуток через контроль та експлуатацію інших людей. Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Щорічно близько 600 – 800 тисяч осіб у світі продають за кордон з метою експлуатації. Експлуатація може відбуватись як всередині країни так і поза її межами, а вербувальниками найчастіше є знайомі люди – ті, яким довіряють. Торгівля людьми може відбуватись у різних формах.

ЩО ТАКЕ ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ

Соціальний відеоролик "Зупини торгівлю людьми"

16 днів проти насильства

WhiteRibbonUA — презентація мобільного додатку

/Files/images/12.jpg

/Files/images/19.jpg

/Files/images/14.jpg

/Files/images/15.jpg

/Files/images/16.jpg

/Files/images/175.jpg

/Files/images/18.jpg

Патрон! Урок безпеки від Патрона!

Безпечна поведінка дітей під час війни Безпечна поведінка дітей під час війниБезпечна поведінка дітей під час війни

Як поводитись при виявленні невідомих предметів

Правила поведінки в зоні бойових дій. Безпека під час війни. Сирена – моя помічниця. Що таке сигнал повітряної тривоги та як поводитися - анімований ролик дітямСирена – моя помічниця. Що таке сигнал повітряної тривоги та як поводитися - анімований ролик дітям

Як позбутися від тривоги, страху та занепокоєння?

Інтерактивний урок із мінної безпеки для старшої школи

Хто тримає цей район?«Пес Патрон»

Психологічна хвилинка для учнів середньої та старшої школи "Розмова із дзеркалом"

Психологічна хвилинка "Мультяшні герої"

Вправа "Таргани в моїй голові"

Психологічна хвилинка для учнів старшої та середньої ланки

/Files/images/313918923_1222081535042288_7794461294762331756_n.jpg

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

16 днів проти насильства

/Files/images/81843051.jpg

/Files/images/мисли.jpg

Основні правила безпечної роботи в інтернеті. НУШ. Дистанційне навчання. Безпека в інтернеті. Учням

Соціальний ролік про безпечний інтернет для дітей «Не будь рабом гаджетів!»

Казка про золоті правила безпечного Інтернету1

Соціальний відеоролик із протидії торгівлі людьми

СТОП БУЛЛИНГ "Все в твоих руках" Социальный ролик 2019

Булінг очима дітей (соціальне відео учнів MAIN PEOPLE)

Розкажи дорослому, якому довіряєш

З яких слів потрібно почати діалог під час булінгу в школі (Нік Вуйчич)

Як боротися з булінгом: поради для дітей

Тиждень психології

Сьогодні в Семенівському ЗЗСО №3 стартує Тиждень психології онлайн, який триватиме з 19 по 24 квітня. Цього року він буде присвячений цінності життя та емоційному благополуччю, адже це дуже актуально на сьогодні.

Протягом тижня пропоную виконувати цікаві вправи та завдання. Чекаю від учнів, педагогів та батьків активної участі та зворотнього зв’язку.

/Files/images/кр.png

Ми на фінішній прямій. Сьогодні останній день Тижня психології

День 6 " Знайди власний ДЗЕН"

Не буду запитувати чи легко дається Вам карантин. Тривале перебування членів родини вдома з потребою працювати та навчатися дистанційно і при цьому ділити обмежений простір на всіх- це лише в теорії має вигляд крутої розваги. Насправді ж конфлікти неминучі і втрата рівноваги. Тож знайдіть свій ДЗЕН - ловіть практичні способи застосування для себе та для рідних.

P.S Діліться власними способами віднайти власний ДЗЕН

/Files/images/щ8.jpg

/Files/images/шш.jpg

День 5 Подаруй посмішку ближньому

Тривалий час усі ми живемо в карантинному режимі або знаходимося на самоізоляції. Таке тривале перебування поруч навіть з самими близькими і найдорожчими людьми без можливості усамітнитись може бути справжнім випробовуванням для родин. Якщо ви відчуваєте втому, страх чи роздратування, пропоную «розрядити» ситуацію та наповнити себе позитивом.

Оскільки сміх знижує хвилювання і стан тривоги, в якому може зараз перебувати організм, він позитивно впливає як на стан здоров’я, так і на життя людини в цілому, допомагає людям краще вчитися, підвищує творчі здібності, допомагає вирішенню конфліктів, справлятися з болем і труднощами. До того ж люди, посміявшись, відчувають себе краще.

Я знаю, що спосіб мислення безпосередньо впливає на наші почуття. Люди можуть вигадати собі депресію, тривогу, гнів. Але гумор сприяє переходу з негативного мислення на позитивне.

Пропоную вам щиро посміхнутись своїм близьким, які оточують вас прямо зараз, і пригадати кумедні історії із свого життя. Сміх - цінний лікувальний засіб, яким ми можемо користуватись без обмежень!

p.s. Зроби приємне своїм рідним, а також подаруй свою посмішку нам - присилай своє усміхнене фото у коментарях у шкільній групі на сторінці в фейсбук!

/Files/images/1-aprelya-den-smeha.jpg

ДЕНЬ 4. ПРИЄМНІ РЕЧІ.


А давайте сьогодні поспілкуємось про приємні речі, адже їх іноді так не вистачає. Пригадайте щонайменше 5 Ваших особистих «люблю» і запишіть їх. Можна заповнити арт-трекер, що додається.
P.S.: Якщо пригадаєте більше – просто чудово!

/Files/images/received_816951145497105.jpeg

ДЕНЬ 3. БАНОЧКА ЩАСТЯ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОГО МИСЛЕННЯ.

Оптимістичний настрій допомагає нам бути більш здоровими, позитивними і незалежними в майбутньому. У всіх нас бувають важкі часи, які можуть тривати дні, тижні або навіть місяці.

Пережити такі періоди людям допомагає позитивне мислення та позитивні емоції. Пропоную Вашій увазі чудову методику, розроблену іспанськими психологами.

Що треба зробити

Для початку вибираєте велику і красиву скляну банку. Вона і буде банкою щастя. Ви можете підписати її за допомогою маркера або приклеїти на неї красиву картинку. Потім візьміть різнокольорові папірці і напишіть на них про своє ставлення до рідних та висловіть свої щирі почуття, підберіть гарні побажання та напишіть слова підтримки та любові.

Ось декілька фраз, які можна написати на папірцях:

– я люблю, коли ти посміхаєшся;

– ти для мене особливий/-а;

– спасибі за те, що ти в мене є;

– я люблю тебе таким/-ою, яким/-ою ти є;

– я так люблю бути поруч з тобою;

– сьогодні в тебе буде чудовий день;

– подаруй собі щось солоденьке;

– ми чудова команда;

– я пишаюся тобою і т.д.

Ця чарівна баночка – це саме те місце, куди Ви зможете помістити усі приємні слова, які хочете сказати рідним.

Банку треба розмістити на видному місці в будинку. Повірте, банка щастя неодмінно стане осередком доброти та позитиву у вашій оселі. Коли комусь із членів родини знадобиться підтримка та додаткова мотивація, він завжди зможе відкрити посудину та прочитати приємне послання. Також, за бажанням, можна поповнювати баночку словами вдячності, любові та поваги.

P.S Раджу виготовити банку щастя разом зі своїми рідними!

/Files/images/бр.jpg

ДЕНЬ 2. МАЛЮЄМО ЩАСТЯ.

Що таке щастя? Кожна людина бажає бути щасливою, це нормально. В суспільстві є загальноприйняте поняття щастя, яке пов’язане з мріями, втіленими в реальність та досягнутими цілями. Тему «щастя» допоможе розкрити нам арт – терапія, Арт-терапія – це терапія образотворчим мистецтвом з метою аналізу та позитивного впливу на психоемоційний стан людини.

Арт-терапія не має протипоказань та обмежень по віку, не вимагає наявності мистецьких задатків, тому є доступною та зрозумілою для особистості кожного.

Тож спробуємо!

Вправа з арт-терапії «Карта щастя»

Мета вправи – усвідомлення своїх почуттів та емоцій, приходить усвідомлення, куди рухатись для покращення якості свого життя.

Тривалість – 15-20 хвилин.

Матеріали – бумага формату А3 або А4, фарби, пензлик або олівці.

Як виконувати:

– покладіть перед собою папір;

– уявіть своє щасливе життя, як Ви його бачите;

– прочитайте список звичок для щастя та оберіть 3, що знайшли відгук у Вашій душі;

– намалюйте ці три звички, а в центрі зобразіть своє щастя (це може бути будь-якій яскравий малюнок, що відображає Ваші щасливі почуття та емоції).

Список звичок для щастя:

1. Сміх. Слухати, дивитись гумористичні передачі; читати веселі розповіді або роздивлятися веселі малюнки.

2. Ранкова гімнастика.

3. Читання книги.

4. Улюблена музика.

5. Масаж.

6. Спілкування з друзями.

7. Спілкування з сім’єю.

8. Гарно виспатись.

9. Робити собі подарунки.

10. Ароматна кава або чай.

11. Улюблені солодощі.

12. Перегляд позитивного фільму.

По закінченню своєї роботи, уважно подивіться на неї і дайте відповідь на питання:

– Що Ви відчуваєте в даний момент?

/Files/images/5d76d9dfe3b95.jpeg

ДЕНЬ 1. ЯК РАДІТИ КОЖНОМУ ДНЮ

Життя буває дуже складним. Але завжди є привід для чогось хорошого і позитивного, навіть у найважчі моменти.

Коли ми зосереджені на хороших речах та емоціях, у нас з’являється стимул жити та піклуватися про інших людей.

Більшість кращих речей у житті — безкоштовні!

Пропоную цікаву і корисну практику «П’ять хороших новин або п’ять позитивних емоцій». Щовечора пригадуйте, що за день у Вас було позитивного, які позитивні емоції Ви відчували. Спробуйте, це дійсно працює!

/Files/images/ра.jpg

Шановні учні, батьки, вчителі, більше корисної інформації Ви можете отримати на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/groups/804387440304928

/permalink/804387446971594/

/Files/images/1588069793.png

/Files/photogallery/Iz5zPsWg.png

/Files/photogallery/ПОРАДИ-БАТЬКАМ-1.jpg

/Files/photogallery/ПОРАДИ-ДІТЯМ-1.jpg

Безпечний Інтернет

кібербулінг

Правила поведінки в ситуації конфлікту

- Вирішуй проблему в теперішньому часі, не згадуючи про минулі образи і конфлікти.

- Будь відкритим у спілкуванні, доброзичливим, прагни до створення клімату взаємної довіри.

- Спробуй поставити себе на місце опонента.

- Не говори образливих слів, не вживай негативних епітетів.

- Висловлюй і аргументуй свої наміри і плани у випадку незадоволення вимог (! Але ні в якому разі не погрожуй!).

- Будь готовим подолати самолюбство, амбіції, визнати власну неправоту в тих чи інших питаннях і позиціях

В конфлікті завжди винуваті обидві сторони.
На примирення йде той, хто моральніший, мудріший, сильніший духом.

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА УЧНЯМ:

Коли не подобається моя зовнішність?

Стати сильнішим і красивим можна. Подивись уважно на себе і оточуючий світ. Кожного дня ти бачиш себе в дзеркалі. Щось тобі подобається в своєму відображенні, а щось хотілось би змінити.

Багатьом підліткам може не подобатись їхнє обличчя, волосся, голос, фігура та ін. Досить рідко можна взагалі знайти людину, яка повністю задоволена своєю зовнішністю.

Тобі може бути незручно від своєї зовнішності, але, повір, оточуючі звертають на це набагато менше уваги, аніж ти думаєш. Зовнішність, проблема ваги, швидкий або повільний ріст - все це може стати серйозними випробуваннями в юнацькі роки. Але з часом більшість із цих проблем зникне. І багатьом доведеться змиритись з тим, що хтось може бути кращим. В твоїх силах вміти залишатися завжди самим собою і показати себе виграшно. Тому важливо в розумній мірі цікавитись своєю зовнішністю. Те що може не подобатись тобі, може подобатись іншим і викликати у них захоплення, а навіть і заздрість.

Нічого не заважає твоєму волоссю, обличчю, рукам і нігтям бути завжди чистими. Білі зуби, здорові, рожеві ясна зроблять твою посмішку більш привабливою. Правильне харчування і фізичні вправи допоможуть тобі слідкувати за вагою.

Крім того завжди можна підібрати фасон одягу і стильну зачіску, які зможуть підкреслити переваги твоєї зовнішності і приховати недоліки. Додай зусилля й фантазію і твоя зовнішність зможе вигідно змінитися.

Не забувай про те, що кіно і телепередачі, красиві жінки і «накачані чоловіки» - все це реклама. Саме вони - виробники і рекламодавці, що отримують великі прибутки втискають нас в певні рамки «краси». їм вигідно, щоб ми купували дорогу косметику для тіла і сиділи на «модних» дієтах. Перед тим як вийти на подіум чи з'явитись на обкладинці журналу над фотомоделлю чи моделлю працює ціла група візажистів, стилістів і косметологів. Далеко не всі виглядають як супермоделі.

Пам'ятай! Нікому не дозволяй втиснути себе в чиїсь рамки. Будь по своєму красивим!

Стань перед дзеркалом зараз і заглянь собі в очі. Чи симпатичні вони? Що ти в них побачив?

Веселі смішинки, чи смуток, чи ще щось, що не можна передати словами?

Згадай які очі у твоїх друзів, у однолітків? Чому одні очі тобі подобаються, вони тебе притягують, тобі хочеться познайомитись з цією людиною, а інші, навпаки, відштовхують. Буває й так, що хтось має красиве тіло, обличчя, а погляд - неприємний. Чи захочеться тобі з ним подружитись?

Крім того, подумай - більшість твоїх друзів мають прекрасні якості і ти навіть не думаєш про те, як вони виглядають. І ти також маєш чесноти, які здатні затьмарити будь-які фізичні недоліки - і реальні, і надумані.

Зимові канікули – пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими та корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку!

/Files/images/s59436481.jpg

/Files/images/bd.jpg

/Files/images/1534248501_anti_bullying.jpg

/Files/images/12218.001.jpg

/Files/images/005.jpg

/Files/images/62867998.png

ОБЕРЕЖНО КІБЕРГ - БУЛІНГ

/Files/images/23-7-638.jpg

/Files/images/12002177_994049570617285_3746077272940381134_n.jpg

/Files/images/8bcd8a390c564af2df8fa8b7072b69e6.jpg

/Files/images/Image1.jpg

/Files/images/81843051.jpg

/Files/images/31633255.jpg

Як підготуватися до здачі ЗНО.

Задовго до ЗНО

• Спочатку підготуй місце для занять. Забери зі столі усі зайві предмети, зручно розклади свої зошити, підручники, ручки тощо;

• Можна доповнити інтер’єр кімнати жовтим та фіолетовим кольорами, оскільки вони підвищують розумову активність. НЕ потрібно перефарбовувати стіни, а достатньо картини, занавіски, серветки, лампи, тощо. Також цікаво зауважити, що за твердженням вчених запах лимону у вашій кімнаті підвищує розумову працездатність на 20%.

• Склади план своєї роботи. Перед тим визнач - Хто ти є ? - сова чи жайворонок. Склади план занять на кожен день. Важливо чітко знати, що ти робиш і не говорити усім оточуючим: « Я займаюся чи готуюсь» , а « Я вивчаю саме певний розділ, конкретний матеріал»;

• Починай із найважчого, але посильного. Легше і приємніше залишай на після обіду

• Змінюй заняття із відпочинком. Психологи встановили, що оптимальна тривалість заняття 30-40 хв. Максимум уваги досягається після 10-15 хв. від початку роботи. Тривалість перерв у першій половині дня не повинна перевищувати 5-10 хв. У другій половині дня тривалість кожної наступної перерви збільшуйте на 5 хв. Не забувай у час відпочинку робити зарядку, займатися спортом, робити короткі прогулянки, допомагати батькам, тобто повністю відволікатися від навчання на короткий час. .

• Тренуйся щоденно робити тести. Роби це із секундоміром.

• Не потрібно заучувати напам’ять певні тексти, вчися робити короткі записи, нотатки, регулярно їх переглядай.

• Регулярно повторюйте матеріал, бажано через 10 хв, після того, як ви вивчали новий матеріал, а згодом через добу. Кожне наступне повторення повинно бути коротшим попереднього.

• Займися само переконанням, При всій свій простоті, це є дуже дієва зброя. Повторюй про себе . Я знаю багато, я спокійний, я впевнений, я розумний і т.д. , я напишу добре тестування.

День перед здачею ЗНО.

• Багато хто вважає, що щоб повністю підготуватися до іспитів бракує одного дня. Це невірно. Вже після обіду важливо припинити готуватися, здійснити прогулянку на свіжому повітрі, прийняти душ, підготувати одяг, документи, інші необхідні речі.

У день ЗНО

• Будь з концентрованим. Не звертай уваги на поведінку оточуючих. Для тебе повинен існувати лише текст завдань і годинник.

• Дій швидко, але не поспішай. Перед тим як дати остоточнувідповідь , двічі прочитай завдання, переконайся, що ти правильно зрозумів, що від тебе вимагається.

• Спочатку берись за ті завдання, у правильності відповідей на які ти не сумніваєшся.

• Пропускай! Потрібно навчитися швидко пропускати важкі і незрозумілі завдання, щоб згодом до них повернутися.

• Читай завжди уважно завдання до кінця. Розуміти завдання з перших слів і добудовувати закінчення за допомогою власної уяви – це надійний шлях шлях до помилок.

• Думай лише про поточне завдання. Коли ти бачиш нове завдання, забудь про попереднє.

• Якщо попереднє завдання тобі не під силу, забудь про цю проблему. Наступне завдання це шанс набрати додаткові бали.

• Використовуй методику виключення. Якщо не знаєш правильної відповіді , то можна розпізнати усі невірні відповіді в силу їхньої абсурдності.

• Заплануй два круги. Завжди перевіряй себе. Навіть якщо відповідь легка і однозначна на перший погляд.

• Вгадуй. Довірся власній інтуїції і вона разом із твоїм логічним мисленням допоможе тобі

/Files/images/1/0280.jpg

/Files/images/1/image160_42.jpg

ПІДГОТОВКА УЧНІВ ДО ІСПИТІВ

/Files/images/1/-1-638.jpg

/Files/images/1/bezpechno.jpg

/Files/images/1/tvoji_prava1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1164

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.