/Files/images/2018/link_17.gif

Результати районних олімпіад 2017-2018 н.р.

ПІ учня Клас предмет Місце Вчитель
Карпеко Олена 11 українська мова І Швидко О.А.
Коноваленко Дмитро 11 екологія І Борздико І.М.
Карпеко Олена 11 математика І Шумило В.Я.
Карась Сергій 11 англійська мова І Клочко Н.О.
Борздико Володимир 10 українська мова І Швидко О.А.
Карась Олексій 10 інформатика І Карась О.П.
Михальченко Ольга 9 біологія І Борздико І. М.
Самусенко Юрій 9 хімія І Борздико І.М.
Карась Олексій 10 математика ІІ Карась О.П.
Артюх Діана 10 географія ІІ Єриженко Т.В.
Рижов Олександр 9 трудове навчання ІІ Бойко С.І.
Пономарьова Марія 8 українська мова ІІІ Швидко О.А.
Коноваленко Дмитро 11 хімія ІІІ Борздико І.М.
Карпеко Олена 11 Конкурс імені П.Яцика І Швидко О.А.
Борздико Володимир 10 Конкурс імені П.Яцика І Швидко О.А.
Пономарьова Марія 8 Конкурс імені П.Яцика І Швидко О.А.

/Files/images/2018/DSCN3188.JPG /Files/images/2018/DSCN3190.JPG /Files/images/2018/DSCN3192.JPG /Files/images/2018/DSCN3198.JPG /Files/images/2018/DSCN3193.JPG /Files/images/2018/DSCN3199.JPG /Files/images/2018/DSCN3201.JPG

/Files/images/2018/link_17.gif

Моніторинг успішності класів за І семестр 2017-2018 н.р.:

Клас Показники успішності (середній бал) Місце класу по школі
4 8,3 І
9 8,02 ІІ
11 8 ІІІ
7 7,9 ІУ
5 7,65 У
3 7,6 УІ
6 7,6 УІ
10 7,42 УІІ
8 7,4 УІІІ

Перші 10 позицій успішності учнів 3 – 4 класів:

Клас Показники успішності (середній бал) Місце ПІП учня
3 10,2 І Сукретна Анна
9,4 ІУ Байдала Анастасія
9,2 У Гоголь Ванесса
9,2 УІ Лазарев Максим
9 УІІ Руденко Дмитро
4 10 ІІ Гуменюк Ростислав
10 ІІ Казановська Поліна
10 ІІ Платошина Валерія
10 ІІ Рябець Карина
9,8 ІІІ Максименко Діана

Перші 10 позицій успішності серед учнів 5 – 9 класів:

Клас Показники успішності (середній бал) Місце ПІП учня
9 10,44 І Михальченко Ольга
7 10,2 ІІ Сенько Кирил
8 10,2 ІІ Пономарьова Марія
5 10 ІІІ Сухобок Євгенія
6 9,7 ІУ Швидкая Ірина
5 9,6 У Потенко Володимир
6 9,6 У Черняй Артем
5 9,5 УІ Малоєд Ангеліна
6 9,5 УІ Дегтяренко Анастасія
7 9,3 УІІ Карась Марія

Перші 10 позицій успішності серед учнів 10 - 11 класів:

Клас Показники успішності (середній бал) Місце ПІП учня
11 10,6 І Карпеко Олена
10 10,27 ІІ Борздико Володимир
10 10 ІІІ Карпіка Анна
11 9,7 ІУ Сенченко Артем
11 9,7 ІУ Карась Сергій
11 9,7 ІУ Коноваленко Дмитро
10 9,44 У Карась Олексій
10 8,88 УІ Білик Олена
11 8,6 УІІ Неруш Олексій
10 8,33 УІІІ Бойко Ангеліна
Кiлькiсть переглядiв: 76

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.