Результати районних олімпіад 2017-2018 н.р.
ПІ учня | Клас | предмет | Місце | Вчитель |
Карпеко Олена | 11 | українська мова | І | Швидко О.А. |
Коноваленко Дмитро | 11 | екологія | І | Борздико І.М. |
Карпеко Олена | 11 | математика | І | Шумило В.Я. |
Карась Сергій | 11 | англійська мова | І | Клочко Н.О. |
Борздико Володимир | 10 | українська мова | І | Швидко О.А. |
Карась Олексій | 10 | інформатика | І | Карась О.П. |
Михальченко Ольга | 9 | біологія | І | Борздико І. М. |
Самусенко Юрій | 9 | хімія | І | Борздико І.М. |
Карась Олексій | 10 | математика | ІІ | Карась О.П. |
Артюх Діана | 10 | географія | ІІ | Єриженко Т.В. |
Рижов Олександр | 9 | трудове навчання | ІІ | Бойко С.І. |
Пономарьова Марія | 8 | українська мова | ІІІ | Швидко О.А. |
Коноваленко Дмитро | 11 | хімія | ІІІ | Борздико І.М. |
Карпеко Олена | 11 | Конкурс імені П.Яцика | І | Швидко О.А. |
Борздико Володимир | 10 | Конкурс імені П.Яцика | І | Швидко О.А. |
Пономарьова Марія | 8 | Конкурс імені П.Яцика | І | Швидко О.А. |
Моніторинг успішності класів за І семестр 2017-2018 н.р.:
Клас | Показники успішності (середній бал) | Місце класу по школі |
4 | 8,3 | І |
9 | 8,02 | ІІ |
11 | 8 | ІІІ |
7 | 7,9 | ІУ |
5 | 7,65 | У |
3 | 7,6 | УІ |
6 | 7,6 | УІ |
10 | 7,42 | УІІ |
8 | 7,4 | УІІІ |
Перші 10 позицій успішності учнів 3 – 4 класів:
Клас | Показники успішності (середній бал) | Місце | ПІП учня |
3 | 10,2 | І | Сукретна Анна |
9,4 | ІУ | Байдала Анастасія | |
9,2 | У | Гоголь Ванесса | |
9,2 | УІ | Лазарев Максим | |
9 | УІІ | Руденко Дмитро | |
4 | 10 | ІІ | Гуменюк Ростислав |
10 | ІІ | Казановська Поліна | |
10 | ІІ | Платошина Валерія | |
10 | ІІ | Рябець Карина | |
9,8 | ІІІ | Максименко Діана |
Перші 10 позицій успішності серед учнів 5 – 9 класів:
Клас | Показники успішності (середній бал) | Місце | ПІП учня |
9 | 10,44 | І | Михальченко Ольга |
7 | 10,2 | ІІ | Сенько Кирил |
8 | 10,2 | ІІ | Пономарьова Марія |
5 | 10 | ІІІ | Сухобок Євгенія |
6 | 9,7 | ІУ | Швидкая Ірина |
5 | 9,6 | У | Потенко Володимир |
6 | 9,6 | У | Черняй Артем |
5 | 9,5 | УІ | Малоєд Ангеліна |
6 | 9,5 | УІ | Дегтяренко Анастасія |
7 | 9,3 | УІІ | Карась Марія |
Перші 10 позицій успішності серед учнів 10 - 11 класів:
Клас | Показники успішності (середній бал) | Місце | ПІП учня |
11 | 10,6 | І | Карпеко Олена |
10 | 10,27 | ІІ | Борздико Володимир |
10 | 10 | ІІІ | Карпіка Анна |
11 | 9,7 | ІУ | Сенченко Артем |
11 | 9,7 | ІУ | Карась Сергій |
11 | 9,7 | ІУ | Коноваленко Дмитро |
10 | 9,44 | У | Карась Олексій |
10 | 8,88 | УІ | Білик Олена |
11 | 8,6 | УІІ | Неруш Олексій |
10 | 8,33 | УІІІ | Бойко Ангеліна |
Коментарi